Sestava:                                             Rumian David (36. min Bureš Jakub)

Fiala Jan     Krotký Matěj     Grásgruber David      Bureš Jakub (36. min Rumian David)

Sobotka Jiří      Štolpa Martin     Šedrla Petr    Hrubý František

Štolpa Jakub             Horák Michal

Střídající hokejově: Obrlík Michal, Hrbáč Lukáš, Bednář Jakub

Branky:  6. min Michal Horák 1-0, 10. min Koukal 1-1, 11. min Martin Štolpa 2-1,

12. min Michal Horák 3-1, 14. min Jakub Štolpa 4-1, 22. min Michal Horák 5-1,

24. min František Hrubý 6-1, 25. min Michal Horák 7-1, 37. min Petr Šedrla 8-1(PK),

39. min Jakub Štolpa 9-1, 47. min Vacek M. 9-2, 48. min Jakub Štolpa 10-2,

50. min Jakub Štolpa 11-2, 53. min Petr Šedrla 12-2, 69. min Michal Horák 13-2.

Komentář: Povzbuzeni vítězstvím A-týmu, který nám hrál již tradičně na hody předzápas a se snahou o napravení krutého výprasku v minulém kole, jsme přivítali ve 4. kole tým Oleksovic. Od úvodních minut jsme byli lepším celkem a v 6. minutě otevřel po akci J. Štolpy skóre do prázdné branky Michal Horák. Hosté odpověděli v 10. minutě brankou z trestného kopu Koukalem, nutno podotknout, že s velkým přispěním brankáře Rumiana. Naštěstí hned po 20 vteřinách si vybral slabší chvilku i hostující brankář, který propustil mezi nohama nepříliš povedenou střelu Martina Štolpy doprostřed branky. Na další branku se čekalo jen další minutu. Michal Horák sám před brankářem opět nezaváhal a vstřelil svou druhou branku. Za další minutu a půl přidal další naši branku střelou levou nohou na zadní tyč Jakub Štolpa, prolomil tak své trápení v koncovce, a konečně se trefil i v našem dresu. Několik dalších šancí pochytal nový brankář v hostující brance, který se do branky přesunul z pozice stopera. Jeho kouzlo jsme odčarovali v rozmezí 22.-25. minuty 3 slepenými brankami. Nejprve jej překonal Michal Horák a zkompletoval tak svůj druhý hattrick v sezoně. Po něm se trefil do hostující sítě poprvé v našem dresu František Hrubý, jenž s přehledem proměnil samostatný únik. Silnou tříminutovku zakončil šťastnou brankou, svou již 4. v zápase, Michal Horák. Stanovil tak konečnou podobu skóre 1. půle. Nástup do druhé půle jsme měli také výborný. Již ve 37. minutě chytil do rukou míč v pokutovém území jeden z obránců hostů, nařízenou penaltu s přehledem proměnil Petr Šedrla. Za další 2 minuty se skóre měnilo znovu. Jakub Štolpa obešel posledního obránce hostů a přeloboval vybíhajícího brankáře. Poté jsme se na chvíli uspokojili a dali tak pár možností i hostům. Ve 47. minutě po pěkné samostatné akci, které jsme jen přihlíželi, vstřelil pěknou branku M. Vacek, jenž překonal Bureše, který si vyměnil do druhé půle místo v bráně s Rumianem. Naše odpověď na tuto branku trvala znovu jen minutu. Jakub Štolpa si pohrál s obráncem, poté i s brankářem a dovedl míč až do prázdné branky. Vstřelil tak diváky vyvolávanou desátou branku, pro něj to bylo též zkompletování hattricku. Po dalších 2 minutách získal zapomenutý míč za obranou hostů opět Jakub Štolpa a znovu obešel i brankáře a pohodlně přidal svou 4. branku, čímž se vyrovnal svému parťákovi z útoku. Za tři minuty se ještě podruhé v utkání trefil Petr Šedrla, který se také sám před brankářem nemýlil a pohodlně uklidil míč na zadní tyč. Na dlouho to byla i branka poslední. Když už se zdálo, že se skóre měnit nebude, zatáhl míč do vápna M. Obrlík, posunul míč na Michala Horáka a ten tvrdou ranou bodlem pod břevno uzavřel nejen svůj střelecký účet (5 branek), ale i střelecký účet celého utkaní. Po rozehrání totiž sudí Ďurko ukončil zápas. Následovalo poděkování fanouškům, kterých vydrželo na naše utkání dost a byli slyšet po celý zápas, poté vítězný pokřik a alou na hody.