Sestava:                                                                        Janderka Marek

Janda Martin   Machotka Petr   Kocanda Jan (C)   Chalaň Kamil   Šalplachta Dalibor

Sobotka Michal               Chvátal David (34´ŽK)

Střídání: 80. min Horák Bohuslav za Šalplachty

Lavička: Erkol David

Branky: 27. min Petr Machotka (PK) 0-1, 33. min Petr Machotka 0-2,

38. min Kadlečík M. 1-2, 80. min Petr Machotka (PK) 1-3

Červená karta: 78. min Hostinek (Lit.) po 2. ŽK

Střely na branku: 3-10, vedle: 0-8, rohy: 3-9

Komentář: Další těžký zápas jsme odehráli na půdě neoblíbeného soupeře z Litobratřic, kde se nám dlouhodobě nedařilo. V sestavě chyběl nemocný kapitán Martin, jehož úlohu převzal sešitý Koci. Od začátku jsme se tlačili do útoku, ale domácí na nás čekali sešikovaní v 8 lidech kolem svého vápna, hráli jednoduše nákopy dopředu. Dlouho jsme se trápili v přesnosti kombinace v zahuštěném prostoru kolem vápna. Do vedení jsme šli po individuální akci Kamila, jenž obešel 3 bránící hráče, než však stihl vystřelit přišla kosa a penalta, kterou opět bezpečně proměnil Machec, začal tak své střelecké představení. Po minutě Kamil předvedl podobnou akci, opět kosa, ale píšťalka sudího se k překvapení všech neozvala. Po dalším tvrdém zákroku domácích si postavil k přímáku míč Machec a zakroutil míč přesně k levé tyči. Jenže domácí snížili za 5 minut, když z nákopu a nedůrazu v obraně poslal lobem hlavou míč do sítě Kadlečík. Do půle jsme zahodili ještě další 3 tutovky, proto jsme odcházeli na přestávku s jednogólovým vedení. Druhá půle byla podobná té první, my se tlačili do útoku, domácí urputně a tvrdě bránili, jedinou jejich příležitost v podobě střely Kadlečíka vytáhl Mara na roh. Domácí na svou tvrdou hru doplatili v 78. minutě, kdy šel předčasně pod sprchy Hostinek. V 80. minutě po dalším faulu tentokrát na Křováka, přišla pro Macheca šance na hattrick v podobě penalty, kterou opět bezpečně proměnil. Ještě několik dalších šancí jsme trestuhodně zahodili, ale o vítězství a důležité 3 body jsme nepřišli. V zápase jsme opět uspěli tvrdou a poctivou dřinou proti urputně bránícímu soupeři. Velký dík patří také početné skupině fanoušků v čele s neúnavně povzbuzujícími kotelníky. V dalším kole nás čeká další z týmů z popředí tabulky Olbramovice, který nám během roku sebral 4 hráče. Zápas se odehraje v sobotu 15. dubna v 16:30, doufáme, že za početné podpory našich fanoušků.