Sestavy:                                                              Janderka Marek

Svoboda Jan            Matějka Jakub         Jursa Jan

Janda Martin   Machotka Petr   Kocanda Jan   Štolpa Martin (C)   Hrubý František

Sobotka Michal                  Chalaň Kamil

Střídání: 71. min Horák Bohuslav za Hrubého, 76. min Erkol David za Chalaně, 76. min Šalplachta Dalibor za Jandy

Branky: 16. min Michal Sobotka 0-1,19. min Jan Jursa 0-2, 29. min Michal Sobotka 0-3,

31. min František Hrubý 0-4, 39. min Jan Jursa 0-5, 42. min Petr Machotka (PK) 0-6,

63. min Jan Svoboda 0-7, 68. min Jan Jursa 0-8, 69. min Michal Sobotka 0-9,

83. min Petr Machotka 0-10.

Střely na branku: 2-15, vedle: 3-12, rohy 1-6

Komentář: Druhý mistrák jara se stal jasnou záležitostí, když domácí s námi drželi tempo hry jen úvodních 15 minut. V 16. minutě otevřel střelnici Křovák, když sám před brankářem nazaváhal. Za 4 minuty se na hrotu poprvé a ne naposledy v zápase zjevil levý stoper Jersy a také on ukázal klid v koncovce. Před koncem první půlhodiny, byl sám před brankářem opět Křovák a lobíkem přehodil domácího brankáře. Za dvě minutky to bylo již o 4 branky, když se opět sám před brankářem ocitl netradiční střelec Franta a také on uklidil míč do sítě. Ve 39. minutě se do odraženého míče opřel z 18 metrů Jersy a neskutečnou pumelicí propálil vše, co mu stálo v cestě. Brankář nestihl ani zvednout ruce. Na tenisového kanára před koncem půle upravil z pentle Machec. Ve 2. půlce se gólostroj na chvíli zadrhl i když střel bylo dost, jen Dino se během 7 minut dostal k 5 střelám, až ta poslední v 63. minutě zapadla přesně za levou tyčku. To už bylo na domácího brankáře dost a přenechal místo v brance kolegovi z lavičky. Ten udržel nulu na svém kontě pouhých 5 minut, kdy se opět ocitl za obranou Jersy a zkušeně přehodil brankáře. Ukázal tak, že hattrick se dá vstřelit i z pozice levého stopera. Za minutu zkompletoval hattrick také Křovák a posunul svůj střelecký účet v sezoně na 26 branek. Stejně jako v 1. půlce uzavřel střelecký účet 2. půle i celého zápasu Machec, když uklízel z malého vápna do prázdné po prudké přihrávce Křováka. To už skandovali naši malí neúnavní kotelníci deset, deset a pokračovali ve svých chorálech. V tomto zápase jsme dominovali, střelu si připsali snad všichni hráči základu, kromě Mary, ten měl minimum práce k udržení další nuly. Zápas byl přehlídkou krásných akcí a kombinací, zkušení hráči obrany dirigovali hru, vždyť Jersy levý stoper dal hattrick, pravý stoper Dino sice jen gól jeden, ale další 3 krásné finální přihrávky. Výbornou práci odvedl také Kamil, na pro něho netypické pozici útočníka. V příštím kole doma přivítáme v neděli 2. dubna v 16:00 tým Hrušovan a to bude jistě tvrdší oříšek. Věřím, že nás přijde povzbudit pěkná návštěva.