Sestava:                                                                               Janderka Marek

Janda Martin   Chalaň Kamil    Kocanda Jan   Machotka Petr    Horák Bohuslav

Erkol David                   Sobotka Michal

Střídající hokejově: Hašek Luboš, Halva Tomáš

Branky: 14. min Petr Machotka 0-1, 18. min Michal Sobotka 0-2, 56. min 1-2,

60. min Michal Sobotka 1-3, 61. min Kamil Chalaň 1-4,

70. min Michal Sobotka 1-5, 80. min Tomáš Halva 1-6

Střely na branku: 6-10, vedle: 7-5, rohy: 2-3

Krátký komentář: Poslední přípravák jsme odehráli v sobotním větrném odpoledni v Mohelně na přírodním pažitu. Od začátku jsme byli aktivnější, ale vyložené šance nepřicházely. Jako blesk z čistého nebe přišla vedoucí branka, kdy si na vlastní straně středového kruhu všiml na vápně vystoupeného brankáře Machec a jeho dalekonosný pokus skončil přesně pod břevnem mimo dosah vracejícího se góloše. Za 4 minuty našel na malém vápně volného Křováka Hašan a ten neomylně uklidil míč do prázdné branky. Za zmínku v první půlce stála ještě krásná střela Martina, jež orazítkovala spojnici a tutovka domácích, která ale k brance nevedla. Úvod druhé půle jsme prospali, domácí byli aktivnější, zaslouženě se dočkali snížení. Jenže inkasovaná branka nás probrala a opět jsme převzali iniciativu. Na rozdíl 2 branek upravil Křovák, jenž využil chybu brankáře při centru a potupil jej ještě houslemi. Za minutu bylo o výsledku zápasu rozhodnuto. Po rohu ještě Erkyho v šanci zablokoval obránce, ale míč jen namazal Kamilovi na hlavu a ten umístil přesně k levé tyči. Dalším hattrickem v našem dresu upravil po kolmici za obranu na 1-5 Křovák. Konečnou podobu skóre stanovil v 80. minutě Halvik, když z vápna napálil odražený míč a ten zastavila až síť domácí branky. V tomto zápase stejně jako i v těch předešlých jsme udělali spoustu chyb, které by nás mohly v mistrovských zápasech mrzet, ale také jsme předvedli celkem slušnou produktivitu, když jsme v každém z přípraváků nasázeli soupeřům po 6 brankách. V neděli na Josefa začíná pro nás jarní odvetná část sezóny velice důležitým zápasem s druhým týmem tabulky a jediným našim podzimním přemožitelem týmem ze Suchohrdly u Miroslavi. Věřím, že nás přijde povzbudit v 15:00 hodin nejen náš dětský fanklub, ale také hodně dospělých příznivců.