Sestava:                                                            Martínek Tomáš

Krotký Petr     Janda Martin    Súkeník Jan     Machotka Pavel

Halva Tomáš                   Erkol David

Střídající hokejově: Sobotka Milan, Sobotka Karel, Hrubý František

Branky: 8. min Kratochvíl 1-0, 11. min Zahálka 2-0, 17. min David Erkol 2-1,

55. min František Hrubý 2-2, 75. min Milan Sobotka 2-3, 86. min Tomáš Halva 2-4

Komentář: V posledním zápase podzimu jsme zajížděli na půdu neoblíbených Loděnic. Než jsme se rozkoukali, bylo to v 11. minutě 2-0 pro domácí. V 17. minutě snížil šťastně hlavou Erky. Do konce půle to byl urputný a hlavně tvrdý boj o střed hřiště. Fotbalové krásy utkání příliš nenabídlo zato tvrdých soubojů a zákroků bylo nepočítaně. Přes naši mírnou převahu se skóre již do půle nezměnilo. Druhá púle byla v naší režii, také díky neúnavně povzbuzujícímu kotli našich nejmenších. Vyrovnání přišlo po akci Dalina, který odcentroval z levého křídla a Franta volejem v malém vápně uklidil míč do sítě. Z řady šancí jsme nakonec dokázali strhnout vedení na svou stranu v 75. minutě. Erky kousek za vápnem střílel, jeho střelu domácí brankář vyrazil k dobíhajícímu Milanovi, který uspěl se štěstím skákavou dorážkou. V závěru pak pojistil naše vítězství pěknou střelou skoro 2 zápasy mlčící kanonýr Halvík. Ve velmi tvrdém a vypjatém utkání, kdy jen díky benevolenci sudího dohrály oba týmy v plném počtu hráčů jsme si nakonec asi zaslouženě připsali další 3 body do tabulky. Díky souhře výsledků ostatních zápasů závěrečného kola, jsme poskočili na konečné 2. místo v polovině soutěže 2 body za vedoucími Petrovicemi. Letos je soutěž značně vyrovnaná vždyť 5 tým tabulky Skalice ztrácí na lídra soutěže pouhé 4 body.