Sestava:                                                      Janderka Marek

Sobotka Tomáš        Matějka Jakub      Svoboda Jan

Rozmahel Tomáš   Chalaň Kamil    Kocanda Jan    Štolpa Martin (C)   Chvátal David

Sobotka Michal (ŽK 36´)                     Vespalec Roman

Střídání: 69. min Janda Martin za Rozmahela, 69. min Hrubý František za Sobotky T.,

74. min Štolpa Jakub za Vespalce, 80. min Šalplachta Dalibor za Chalaně.

Lavička: Horák Bohuslav

Branky: 2. min Palutka J. 0-1, 3. min Michal Sobotka 1-1, 23. min Kamil Chalaň 2-1,

24. min Michal Sobotka 3-1, 26. min Kamil Chalaň 4-1, 62. min Roman Vespalec 5-1,

64. min Michal Sobotka 6-1, 65. min Michal Sobotka 7-1

Střely na branku: 12-6, střely vedle: 8-4, rohy 2-3

Komentář: V posledním domácím zápase podzimu jsme přivítali překvapení soutěže, třetí tým tabulky z Vedrovic. Zápas pro nás začal šokem, když hosté hned ve 2. minutě šli po sérii našich chyb do vedení Palutkou. Naštěstí hned po rozehrávce přišlo vyrovnání z kopačky toho nejpovolanějšího, tedy kanonýra Křova, který stál na konci uličky a sám před brankářem nezaváhal. To nás nakoplo a postupně jsme utahovali šrouby. Tvrdé KO dostali hosté během 3 minut, když nejprve po kombinaci zůstal na velkém vápně osamocen Kamča a utaženou placírkou trefil přesně. Než se hosté stihli oklepat, po necelé minutě znovu rozvlnil síť Křov. To však nebylo stále vše. Za další 2 minuty šel sám na brankáře Kamča, udělal mu dlouhou kliku a z úhlu zavěsil do prázdné 4. branku. Přes několik dalších šancí se skóre do půle nezměnilo. V úvodu 2. půle hosté opět ožili, my jsme možná podlehli uspokojení, chyběl nám pohyb bez míče a přesnější kombinace. K vyloženým šancím jsme však hosty nepustili, hrozili v podstatě jen ze standardek. Další tvrdé KO přišlo pro hosty v rozmezí 62. až 65. minuty, kdy jsme vstřelili opět ve 3 minutách 3 góly. Nejprve po akci na pravém křídle přišla zpětná přihrávka na vápno, kde Vespa plackou mířil přesně k pravé tyči. Vzápětí přidal 2 góly za necelou minutu opět Míša Křovák, jak ho pojmenoval a vyvolával, neustále povzbuzující kotel našich nejmenších. Obě branky byly stejné, ulička do rozhozené obrany a Křov sám před brankářem neomylně uklízí míč do sítě. V 65. minutě bylo skóre zápasu dané. Ještě sice pár šancí přišlo, ale skóre se již nezměnilo. O osudu utkání tak vlasně rozhodly 2 x 3 minuty v každém poločase. V posledním kole podzimu zajíždíme v sobotu ve 14:00 hájit neporazitelnost do Sušek, k souboji o 6 bodů se 2. týmem tabulky. Opět patří velký dík našim malým Tifosi, kteří nepřestávají bubnovat a fandit.