Sestava:                                                               Martínek Tomáš

Kočí Albín   Horák Bohuslav (C)    Rumian David    Hrubý František

Martínek Jan     Sobotka Milan     Krotký Petr    Šalplachta Dalibor

Hašek Luboš                   Halva Tomáš

Střídající hokejově: Erkol David, Sobotka Karel

Branky: 6. min Habrle T. 0-1, 10. min Jan Martínek 1-1, 18. min Luboš Hašek 2-1,

19. min Luboš Hašek 3-1, 23. min Luboš Hašek 4-1, 35. min Milan Sobotka 5-1,

45. min Milan Sobotka 6-1, 52. min Chovaniok 6-2, 54. min Milan Sobotka 7-2,

67. min Luboš Hašek 8-2, 84. min Luboš Hašek 9-2, 90. min Milan Sobotka 10-2

Komentář: V předposledním zápase podzimu jsme přivítali poslední tým tabulky z Branišovic. Hosté šli překvapivě do vedení v 6. minutě, když Habrle využil minelu Bobina. Rychlou odpověď si připravil Jeky, když dorazil do sítě Hašanovu střelu do tyče. Vzápětí mohli jít hosté znovu do vedení, ale jejich hráč nepochopitelně netrefil sám ve vápně ze 2 metrů úplně prázdnou branku. O výsledku zápasu poté rozhodl během 5 minut hattrickem Hašan. Před půlkou se ještě 2x trefil Milan. V úvodu 2. půle se pokusili hosté o dramatizaci výsledku, když z brejku snížili na 6-2. Ale po 2 minutách zvýšil opět Milan a také on si připsal hattrick. Nadále se hrálo pod naší taktovkou a bylo jen otázkou, kde se zastaví skóre. Z mnoha šancí jsme využili už jen 3, když se ještě 2x trefil Hašan a v poslední minutě uzavřel skóre na konečných 10-2 opět Milan. V posledním kole podzimu zajíždíme netradičně v sobotu do Loděnic.