Sestava:                                                     Martínek Tomáš

Krotký Petr     Súkeník Jan     Sobotka Milan     Šalplachta Dalibor (C)

Martínek Jan     Štolpa Martin     Machotka Pavel    Janda Martin

Hašek Luboš              Štolpa Jakub

Střídající hokejově: Halva Tomáš, Janšta Tomáš, Sobotka Karel, Horák Bohuslav

Branky: 2. min Luboš Hašek 1-0, 15. min Luboš Hašek 2-0, 17. min vlastní Tomáš Martínek 2-1,

38. min Tomáš Halva 3-1, 60. min Milan Sobotka 4-1, 69. min Tomáš Janšta 5-1,

88. min Jan Martínek 6-1, 89. min Tomáš Halva 7-1.

Komentář: V zápase s rezervou Olbramek jsme od začátku byli lepším týmem a již na začátku 2. minuty jsme šli do vedení, když z malého vápna uklízel míč do sítě Hašan. Nadále jsme diktovali tempo hry, šance přicházely, ale skóre se měnilo až v 15. minutě, kdy byl opět na konci akce Hašan. Jenže v 17. minutě si roh hostů nešikovně srazil do branky Buchťák. Hosté ožili, slušně bránili a hrozili z brejků. Před pauzou si nakrátko rozehráli roh Píďa s Halvikem, který umyl ve vápně obránce a překvapil brankáře střelou na bližší tyč 3-1. Druhá půle byla v podstatě na jednu branku, jen branky nepřicházely. To se změnilo v 60. minutě, kdy si před vápnem narazili Milan s Kubem, Milan se sám před brankářem nemýlil. Po chvíli přidal opět sám před brankářem Janštík svou druhou branku víkendu. Další šance jsme neproměnili. Už se zdálo, že konečným výsledkem bude výhra 5-1, ale v posledních minutách se rychle po sobě trefili Jekota, jenž se také tváří v tvář brankáři nemýlil a konečnou podobu skóre si připravil krásným volejem Halvik. Příští víkend opět doma přivítáme klasicky v neděli dopoledne tým Branišovic.