Sestavy:                                                         Martínek Tomáš

Hrubý František    Horák Bohuslav (C) (ŽK 24´)   Novotný Jan    Šalplachta Dalibor

Martínek Jan     Sobotka Michal     Sobotka Milan    Erkol David (ŽK 84´)

Hašek Luboš                  Halva Tomáš

Střídající hokejově: Chvátal David (ŽK 18´), Sobotka Karel, Wieder Petr

Branky: 16. min Bílek (PK) 1-0, 23. min Bloudíček 2-0, 39. min Stáňa 3-0,

45. min Jan Martínek 3-1, 51. min Michal Sobotka 3-2, 82. min Bis 4-2

ČK: 72. min Bílek vulgární urážky HR

Komentář: Po 3 týdnech jsme konečně hráli zápas. Bohužel jsme v 1. půlce nasekali spoustu chyb, které domácí 3x potrestali. Do vedení šli v 16. minutě z diskutabilní penalty Bílkem, ve 23. minutě využil minelu Bobina Bloudíček, poté se individuální akcí prosadil Stáňa. V posledních vteřinách půle se po akci Křováka prosadil bombou z 13 metrů Jeky. Do 2. půle jsme vstoupili mnohem aktivněji, snížení na rozdíl 1 branky zařídil hlavou po centru Erkyho Křovák. I nadále jsme dobývali domácí branku, dokonce i 2x skórovali, ale proti byl domácí praporečník ve spolupráci s hlavním. Branky Křova a Hašana pro domnělé ofsajdy neplatili. Domácí dohrávali v 10 hráčích poté co Bílek vyjádřil názor většiny přítomných nahlas. Z našeho tlaku ale vyrovnání nepřišlo, jednu z mála šancí domácích ve druhé půlce využil v pojistku v 82. minutě po pěkné individuální akci Bis. První naše prohra v sezoně byla na světě. Příští neděli tradičně v neděli dopoledne přivítáme doma béčko Olbramovic.