Sestava:                                                                     Janderka Marek

Sobotka Tomáš              Svoboda Jan               Rumian David

Janda Martin    Štolpa Martin (C)   Vespalec Roman   Rozmahel Tomáš   Chvátal David

Sobotka Michal                   Hašek Luboš (ŽK 57´)

Střídání: 62. min Chalaň Kamil za Haška, 77. min Erkol David za Rozmahela,

77. min Lang Petr za Rumiana, 83. min Šalplachta Dalibor za Chvátala.

Lavička: Krotký Petr

Branky: 52. min Roman Vespalec (PK) 0-1, 64. min Kamil Chalaň 0-2,

79. min Martin Janda 0-3, 83. min Martin Štolpa 0-4

Střely na branku: 8-10, střely vedle: 7-5, rohy: 4-5

Komentář: V neděli jsme zajížděli na hřiště posledního týmu tabulky. Souboj posledního s prvním měl jasného favorita, což bylo nejspíš také důvodem našeho katastrofálního výkonu v 1. půlce, kdy to na hřišti vypadalo, přesně obráceně. Jen díky Marovi a také domácí nemohoucnosti v koncovce se šlo na přestávku za bezgólového stavu. Od úvodu 2. půle jsme se začali pomalu zvedat, malinko se zlepšil pohyb a také nám míče už tolik neodskakovali. Po 7 minutách jsme šli do vedení z penalty za ruku domácího hráče, Vespa nezaváhal. Po 60. minutě přišel zásadní moment utkání. Na hřiště se dostal za nevýrazného Hašana Kamil. Již po 2 minutách svého pobytu na hřišti šel se svými 150 cm do hlavičkového souboje s obráncem, který míč sice odhlavičkoval, ale ke své smůle pouze do hlavy Kamila a už se míč třepotal v síti překvapeného brankáře. První branka v našem dresu gratulujeme. Najednou jsme hráli lehce, dokonce i kombinovali a připravovali si šance. Na 0-3 zvyšoval Píďa po akci Křováka po pravém křídle, jeho centr v dobré pozici špatně trefil Erky, ale míč se zakutálel k Píďovi, který ho na zadní tyči uklidil do prázdné. Poslední branku přidal po rohu a opět nechtěné asistenci hrbem Erkyho zadní tyč zavírající Martin. Poté se mohl prosadit ještě Křovák, ale ani nadvakrát brankáře neobešel, nakonec ho dle sudího fauloval. Také střídající Dalin měl po pumelici Martina gól na noze nebo možná na hlavě, sám neví ještě teď, pro co se měl rozhodnout, nakonec nechal vyniknout brankáře. V úplném závěru domácí trefili tyč, proto se čestné branky nedočkali. Zlepšený výkon ve druhé půlce nám přinesl další 3 body. Výkon v první půlce byl ale ostudný a budiž nám mementem do dalších zápasů. V dalším kole přivítáme netradičně v sobotu dopoledne v derby tým MK C Polánky