Sestava:                                                              Rumian David

Sobotka Jiří       Krotký Matěj      Fiala Jan      Hrubý František

Stadler David      Štolpa Martin      Obrlík Michal

Štolpa Jakub         Bednář Jakub

Branky: 8. min 1-0, 11. min 2-0, 17. min 3-0, 18. min 4-0, 20. min 5-0,

32. min 6-0, 38. min 7-0, 39. min 8-0, 43. min 9-0, 45. min (PK) 10-0,

49. min 11-0, 50. min 12-0, 52. min 13-0, 54. min 14-0, 61. min 15-0.

Komentář: K utkání s 1. týmem tabulky jsme zajížděli netradičně v sobotu. Odjíždělo nás k utkání pouze 10 hráčů. Kde byli ostatní, je mi záhadou, všichni mají na mě telefon, ale telefon mlčel. K utkání toho není mnoho co říct. Ti co nastoupili, v rámci svých možností bojovali, ale domácí nás od úvodu mačkali a bylo jen otázkou času, kdy otevřou střelnici. Po úvodní brance si s chutí zastříleli a někteří z nich se ani nezapotili. Do poločasu jsme ještě za sebe občas stihli zaskočit, ale od druhé půle jsme již všichni posouvali časomíru k závěru. Domácí si v poklidu zastříleli, nám se podařilo až v poslední pětiminutovce občas pozlobit, protože domácí již nebyli tak koncentrovaní a pohrávali si s míčem kolem svého vápna. Za posledních 5 minut jsme dokonce 4x vystřelili na domácí branku, ale ke kýžené brance to nevedlo. Děkuji všem, kteří si tento zápas na hřišti protrpěli. Ti co se na své spoluhráče vykašlali, si doufám užili pěknou sobotu.