Sestava:                                                                       Janderka Marek

Rumian David            Svoboda Jan (ŽK 69´)          Lang Petr (ŽK 69´)

Rozmahel Tomáš    Horák Michal   Kocanda Jan (C) (ŽK 43´)  Vespalec Roman   Chvátal David

Hašek Luboš                        Sobotka Michal (ŽK 29´)

Střídání: 46. min Janda Martin za Horáka M., 71. min Šalplachta Dalibor za Langa,

71. min Erkol David za Haška, 84. min Kočí Albín za Rumiana,

84. min Horák Bohuslav za Vespalce.

Lavička: Súkeník Jan

Branky: 8. min David Chvátal 1-0, 16. min Roman Vespalec 2-0, 19. min Smejkal F. 2-1,

34. min Tomáš Rozmahel 3-1, 72. min Čemerka 3-2, 81. min Michal Sobotka 4-2,

83. min Michal Sobotka 5-2.

Střely na branku: 15-7, střely vedle: 7-6, rohy: 2-4

Komentář: Před hodovým zápasem jsme řešili, jak poskládat sestavu. Nemoci, zranění, hody a pracovní povinnosti to vše nám bránilo poskládat úplnou sestavu. Nakonec alespoň Dino a Koci byli připraveni do hry. Ač se nám hra nedařila, vázla kombinace, chyběla nabídka a lepší pohyb, v 16. minutě jsme vedli 2-0. Skóre otevřel Dejv, když doklepl z malého vápna centr Rozmy. Druhou branku přidal pěknou střelou Vespa. Zdálo se, že vše půjde snadno a lehce, ale v 19. minutě po chybě Langa hosté snížili na 2-1. Hosté ožili a dlouhými nakopávanými balony zaměstnávali naši obranu. Dvoubrankový náskok nám vrátil Rozma, pouhým okem neviditelnou tečí vlasy střely Vespy z přímáku. To byl také výsledek půle. Ve druhé půlce se obraz hry nezměnil, nám to příliš nešlo, hosté se snažili, ale jedinou tutovku skvěle chytil Mara. Bohužel za chvíli si vybral slabší chvilku, když mu propadla do branky lehká střela Čemerky z trestňáku. My dlouho nedokázali přidat pojistku, abychom mohli dohrávat v klidu. To se podařilo až po 80. minutě, když po 2 přihrávkách Erkyho dovedl pokaždé míč až do sítě Křovák. Důležité 3 body po nepříliš povedeném výkonu nás při domácí plichtě Vedrovic vynesly poprvé do čela tabulky. Ve středu 28.9. v 16:00 nás čeká domácí dohrávka s Litobratřicemi.