Sestava:                                                                              Janderka Marek

Rozmahel Tomáš    Štolpa Martin (C) (ŽK 60´)    Kocanda Jan    Vespalec Roman    Chvátal David

Střídání: 56. min Janda Martin za Haška, 84. min Erkol David za Langa, 86. min Horák Michal za Vespalce

Lavička: Krotký Petr

Branky: 72. min Michal Sobotka 0-1, 83. min Michal Sobotka 0-2

Střely na branku: 2-8, Střely vedle: 8:6, Rohy: 5:6

Komentář trenéra: Bez dvou chybějících obránců jsme přijeli na hřiště prvního týmu tabulky Olbramovic, který střílel góly jako na běžícím pásu. Na defenzivu jsme se chtěli zaměřit především, vyvarovat se zbytečných chyb a nepouštět soupeře do šancí, to se nám povedlo, dvě střely domácích na naší Díru za celý zápas hovoří za vše. V zápase jsme navíc byli herně lepším týmem, ale i domácí velice dobře bránili a bylo těžké se prosadit. Naštěstí se to povedlo v 72. minutě, kdy Štolpik vysunul do úniku Křova a bylo to 0:1, za nějakých 10 minut si situaci zopakovali, po rychle rozehrané Vespově standardce opět přišla spolupráce Štolpik Křovák a odpor domácích byl definitivně umlčen 0:2. Minulý týden jsme měli volno kvůli špatnému terénu, bylo vidět, že nám pauza neprospěla, postupem času jsme se ale rozehráli a náš výkon měl vzestupnou tendenci.

Dovětek asistenta: Zápas byl malinko vyhecovaný, jelikož nám soupeř ve volném přestupu sebral 2 hráče základní sestavy, ale zvládli jsme ho zejména takticky skvěle. Výborně zahrála obrana, dirigovaná ještě v sobotu nemocným Dinem. Oba krajní stopeři zahráli na domácí rychlíky dostatečně tvrdě, ale férově. Ozdobou byly souboje ve středu zálohy, kdy si nic nedarovali ještě loni spoluhráči na naší straně Koci, Marťas a Vespa, na straně domácích Balda se Starlinem. Pochvalu zaslouží i Křov, ač byl v zápase dosti nervózní z tvrdé hry, nakonec byl trpělivý a obě své šance proměnil.