Sestava:                                                                   Martínek Tomáš

Krotký Petr     Sobotka Milan     Súkeník Jan    Novotný Jan (C)

Martínek Jan (ŽK 78´)    Horák Michal     Janšta Tomáš    Machotka Pavel

Erkol David                Halva Tomáš

Střídající hokejově: Sobotka Karel, Fiala Jan, Havlíček Jan (ŽK 32´)

Branky: 10. min Michal Horák 1-0, 14. min Tomáš Halva 2-0, 23. min Tomáš Halva 3-0,

26. min Jan Martínek 4-0, 42. min Jan Súkeník 5-0, 53. min David Erkol 6-0,

58. min Pavel Machotka 7-0, 66. min Řezáč Z. 7-1, 77. min Fiala M. 7-2,

88. min Řezáč Z. (PK) 7-3

Komentář: Zápas s Rybníky měl být jasnou záležitostí a první půle to potvrdila. Do vedení jsme šli v 10. minutě, kdy Halvik oslovil Horyse, který z malého vápna uklidil pod víko. Za chvilku našel Erky ve vápně volného Halvika a ten se nemýlil. Svou střeleckou formu potvrdil znovu Halvik a ve 26. minutě uklízel po akci Horyse míč do sítě Jeky. Po několika dalších spálených šancích, se před přestávkou trefil z přímáku Suky a bylo to 5-0. Jenže druhá půle byla jen slabým odvarem první.Sice jsme poměrně brzy přidali další 2 branky, když nejdříve prostřelil brankáře Erky a poté Machec upravil na 7-0. To bylo z naší strany vše. Většina hráčů byla v útoku, nikomu se nechtělo bránit. První gól daroval hostům Buchťák, když promáchl malou domů a Řezáč doklepl do prázdné. Poté z malého vápna dorážel Fiala. V úplném závěru přidal z PK svou druhou branku Řezáč a stanovil tak konečnou podobu skóre na 7-3. Příští neděli zajíždíme dopoledne na pažit hřišťátka ve Skalici.