Sestava:                                                                            Janderka Marek

Martínek Jan (85´ŽK)     Štolpa Martin (C)   Kocanda Jan    Vespalec Roman    Janda Martin

Hašek Luboš                   Sobotka Michal

Střídající hokejově: Štolpa Jakub, Erkol David, Horák Bohuslav

Lang Petr, Halva Tomáš

Branky: 10. min Luboš Hašek 1-0, 22. min Michal Sobotka 2-0, 24. min Luboš Hašek 3-0,

37. min David Erkol (PK) 4-0, 40. min Luboš Hašek (PK) 5-0, 45. min Skřivan 5-1,

72. min Michal Sobotka 6-1, 74. min Michal Sobotka 7-1, 87. min Tomáš Halva 8-1

ČK: 12. min Varhaník Z. (OLE) zmaření zjevné brankové příležitosti

Střely na branku: 17-4, Střely vedle: 14-2, Rohy: 7-4

Držení míče: Lang Petr cca 35 sekund v ruce při přenášení míče (sorry Peťo to jsem musel)

Penalty po zápase: 4-3

Proměnili: David Erkol, Marek Janderka, Tomáš Halva, Jan Martínek

Poslední hráč už nekopal

Komentář: Generálkou na sezonu byl poslední zápas skupiny poháru s týmem Oleksovic. Od začátku jsme byli lepším týmem, ale 1. tutovku měli hosté, Mara však soupeře vychytal. Tentokrát jsme přišli s trestem rychle, když v 10. minutě Hašan nadvkarát překonal z malého vápna brankáře. O osudu zápasu se rozhodlo již za 2 minuty, kdy byl dost přísně vyloučen hostující Varhaník, který jako poslední nechtěně poslal k zemi unikajícího Křováka. Přesilovku jsme využili po 10 minutách, když se nejprve trefil Křov, za 2 minuty podruhé v zápase Hašan. Řadu dalších šancí po pěkných kombinacích jsme ještě neproměnili. Skóre se tak měnilo až krátce před půlkou ze 2 proměněných penalt po faulech hostujících hráčů. Nejprve se trefil Erky, vzápětí dokončil hattrick Hašan a plato piv bylo na světě. Na konci půle po rohu a našem nedůrazu ve vápně snížil hostující Skřivan. Druhá půle se již dohrávala, my jsme značně ubrali na tempu, zakončení také vázlo, protože jsme akce překombinovávali nebo pro změnu řešili příliš sólově, ať si každý přebere, která z možností na něho sedí. Proto slušná návštěva čekala na další branku čekala až do 72. minuty, to se prosadil podruhé v zápase Křov. Za další 2 minuty také Michal zkompletoval hattrick a 2. plato piv bylo na světě. V závěru pak dal konečnou podobu skóre do prázdné branky hrající trenér Halvik. V utkání jsme se vrátili k tří obráncovému systému i přes trvající absenci opor Matese a Dina. Slabší soupeř nám dovolil více v klidu kombinovat a také, věřme tomu, se střelecky naladit na sezonu, která pro nás začne v neděli 14.8., kdy přijedou Jezeřany, které s námi také po letech opustili okresní přebor.