Sestava:                                               Janderka Marek

Svoboda Jan (ŽK 41´a 87´)            Matějka Jakub (´ŽK 44´)          Rumian David

Janda Martin    Balík Josef    Kocanda Jan (ŽK 48´)  Štolpa Martin (C)   Jackovič Jan

Stadler David                        Sobotka Michal

Střídání: 53. min Chvátal David za Jandy, 60. min Hrubý František za Sobotky M.,

77. min Štolpa Jakub za Balíka

Lavička: Krotký Petr

Branky: 26. min Jan Jackovič 0-1, 71. min David Stadler 0-2, 78. min Jakub Štolpa 0-3

ČK: Jan Svoboda 87. min po 2 žluté kartě

Střely na branku 5-8, Střely vedle 10-3, Rohy 6-2

Komentář trenéra: Náš nejlepší zápas v sezóně, dokázali jsme se třetímu týmu tabulky herně vyrovnat, k tomu jsme přidali disciplínu, nasazení a bojovnost. Domácí jsme do mnoha nebezpečných situací nepustili, hodně nám pomohl první gól Ceciho (snad mu to tam konečně začne padat), který domácí zaskočil a nebyli schopni překonat naši obranu. Čas utíkal velmi pomalu, naše pojistky přišly až mezi 70. a 80. minutou, kdy se trefili další čarostřelci Starline a Džab a zajistili tak naše vítězství 0:3. Všichni hráči podali nadprůměrné výkony, kterým si vítězství zasloužili, bohužel je zklamáním vyloučení Dina těsně před koncem a zranění Pídě a Křováka v průběhu 2. půle.