Sestava:                                                        Jackovič Jan

Sobotka Tomáš      Rumian David      Horák Bohuslav (C)     Šalplachta Dalibor (ŽK 83´)

Krotký Petr      Janda Martin     Sobotka Milan     Chvátal Ondřej

Halva Tomáš                  Martínek Jan

Střídající hokejově: Štolpa Jakub, Sobotka Karel, Hrubý František

Branky: 2. min Vyžrálek 1-0, 6. min Knap 2-0, 47. min Vyžrálek 3-0,

49. min Tomáš Halva 3-1, 79. min Tomáš Halva (PK) 3-2

Komentář: V 1. venkovním zápase jara jsme zajížděli na neoblíbený malý plácek do Skalice. Než jsme se rozkoukali, už jsme tekli o 2 branky, když nejdříve využil hrubku obrany Vyžrálek a vzápětí další chybu potrestal Knap. Domácí nadále využívali důkladné znalosti plácku. Nám se nedařilo prakticky nic. V největší naší šanci těsně minul sám před brankářem navrátilec do sestavy Kuba. Přes řadu dalších šancí domácích skončila půle pouze 2-0. Hned v úvodu 2. půle udeřili domácí potřetí, když další nedoraz obrany využil opět Vyžrálek. Po chvíli jsme se prosadili také my. Kousek za vápnem si postavil míč k přímáku Halvik a trefil přesně. Šance se již sice střídali na obou stranách, přesto jich měli domácí více, ale žádnou nedokázali proměnit. Konečnou podobu skóre stanovil opět Halvik, když bezpečně proměnil pently za faul na Milánka. Domácí již závěr rozkouskovali, někdy i dosti nevybíravými fauly a mohli slavit výhru.