Sestava:                                                               Janderka Marek

Hrubý František      Súkeník Jan      Rumian David    Chvátal David

Balík Josef       Štolpa Martin (C)     Kocanda Jan      Jackovič Jan

Sobotka Michal         Vespalec Roman

Střídání: 63. min Lang Petr za Hrubého, 79. min Janda Martin za Balíka,

79. min Šalplachta Dalibor za Sobotky, 85. min Martínek Jan za Súkeníka,

85. min Chvátal Ondřej za Jackoviče

Lavička: Fiala Jan

Branky: 5. min Petříček Mir. 1-0, 33. min Jan Jackovič 1-1, 47. min Petříček Mar. 2-1,

63. min Petříček Mir. 3-1, 79. min Kapitán 4-1, 85. min Novák 5-1.

Komentář: Pokus o nastartování v Hostimi nevyšel. Po 5 minutách jsme již prohrávali. Také další minuty patřili jednoznačně domácím, my hráli nepřesně, bojácně, prostě podobně jako celý podzim, naštěstí nás domácí nechávali ve hře neproměňováním šancí. Po půl hodině jsme začali pomalu zvedat hlavu. Hned první naši šanci a vlastně i střelu mezi 3 tyče jsme proměnili. Pas za obranu Sukyho proměnil tentokrát s přehledem Jackovič. Do konce půle jsme to byli my, kdo diktoval tempo hry. Jenže 15 minut na body nestačí. Začátek 2. půle a domácí už vedli znovu. To nás zlomilo a do konce zápasu už to byl z naší strany zmar. Domácí pohodlně zvyšovali skóre až na hrozivých 5-1. Po vítězství Horních Kounic jsme se propadli na úplné dno tabulky.