Sestava:                                             Martínek Tomáš (82. min Havlíček Jan)

Krotký Petr     Rumian David    Novotný Jan    Lang Petr

Martínek Jan     Janšta Tomáš       Erkol David (C) (ŽK 90´)     Sviták Jan

Halva Tomáš             Procházka Pavel

Střídající hokejově: Hrubý František, Šalplachta Dalibor, Soural Lubomír, Chvátal David

Branky: 15. min Pavel Procházka 1-0, 36. min Jan Sviták 2-0, 70. min David Chvátal 3-0,

78. min David Chvátal 4-0, 90. min Sobotka Lub. 4-1

Komentář Erkyho: V nedělním odpoledni jsme přivítali Rybas. Už před začátkem zápasu bylo jasné, že máme o co hrát, neboť jsme tabulkou mohli proskočit rovnou o 5 míst. Před zápasem jsme přivítali rybáře Hojiče s Janštikem. Jelikož jsme minulý zápas prospali začátek, dali jsme si společnou rozcvičku. Hned od úvodu jsme na soupeře vlétli a začali si připravovat šance. První šanci měl Hojič, ale z dorážky trefil pouze brankáře. V té druhé předložil Hojič do vápna Halvikovi, který v dobré pozici minul. Další naše pokusy dokázala zahuštěná obrana zblokovat nebo velmi dobře chytající góloš zneškodnit. Po akci na levé straně se dostal ke střele Dalin, ale vyprášil jen rukavice. V 15. minutě po rozehraném rohu na krátko si navedl míč Halvik, gólman střelu vyrazil pouze před sebe a nekompromisní dorážkou Prochin otevřel skóre zápasu. Hosté dokázali hrozit pouze z brejků, ty však naše obrana dokázala ubránit, co propadlo padlo do rukavic pozorného Buchťáka. Po Erkyho rohu naskakoval na malém vápně sám Prochin a prudkou hlavičkou posílá míč má bránu, kde skvělým reflexem gólman chytá. Ve 36. minutě dostal pěkný balón za obranu od Halvika Hojič, který přeloboval vyběhnuvšího brankáře a skóre 2:0 bylo na světě. Do druhého poločasu jsme začali zodpovědně a obraz hry se neměnil. V úvodu druhé půlky vybídl Hojič Erkyho, který sám v tváří tvář trefil pouze nohu brankáře. V 70. minutě zahráváme roh, který letí na zadní tyčku a osamocený Chvatík trefuje a rozvolňuje síť 3:0. Na 4:0 zvyšuje opět David, který po individuální akci si navedl míč na střed a z 10 metrů levačkou posílá přesně k tyčce. Gratulujeme k prvnímu gólu levou. Zbývá 10 minut do konce a do branky se dostává náš Pink Panter Astalabystabejby Havrda. Hosté ještě zkoušejí vstřelit aspoň čestný gól, který nakonec dávají, kdy po střele za vápnem Pink Panter pouze vyráží před sebe, tygřím skokem se vrhá po míči, ale hostující štírek doráží míč do sítě. V úplném závěru se hosté dostávají ještě k jedné střele pod břevno, kterou ale Havrda za potlesku všech diváků s přehledem zneškodňuje. Utkání končí a my se tak posouváme na 2. místo, paradoxem je, že 25 bodů, které máme, mají zároveň 4 týmy a 8. Tým má na 2. místo ztrátu pouze 2 bodů, což ukazuje velkou vyrovnanost letošní soutěže. V dalším týdnu nás čeká výjezd do Drnovic k místním Sršňům. Utkání se odehraje v sobotu 16:30.