Sestava:                               Hašek Luboš (ŽK 55´)(46. min Havlíček Jan)

Hrubý František    Súkeník Jan (ŽK 49´)   Rumian David    Lang Petr (C) (ŽK 25´)

Šalplachta Dalibor (ŽK 62´)    Obrlík Michal   Horák Bohuslav (ŽK 52´)   Adamík Lukáš

Štolpa Jakub                  Halva Tomáš

Střídající hokejově: Chvátal David (ŽK 45´), Krotký Petr, Erkol David.

Branky: 39. min Bohuslav Horák 0-1, 45. min Stadler 1-1, 57. min Červínek 2-1, 89. min Stadler 3-1

Erkyho komentář: V posledním zápase podzimní sezony jsme zajížděli k rezervě do Olbramovic. Z plné polní, která měla dorazit přišlo pár omluvenek, do branky na první půli se postavil Hašan a kapitán Langoš mohl odvést na pažit základní jedenáctku. Úvod utkání a celkově první poločas nebyl v naší režii a povětšinu prvního poločasu se hrálo spíše o střed hřiště bez ojedinělých šancí. Naše hra byla nepřesná a ospalá, všude jsme byli později, zkrátka se nám nechtělo. Obrana v čele se Sukym vše ale zvládala velmi dobře a proto Hašan neměl takřka žádnou práci. Ve 39. minutě jsme se dostali ke kombinaci u soupeřova vápna, Dejv dostal od Dalina míč do vápna, přihrál na vápno Bobovi a ten nenápadnou střelou hodil míč do šibenice 0:1. Tento gol měl přinést klid celému týmu, což se na pár minut i stalo. Jenže ve 45. minutě Chvátík při pokusu vyvézt míč fauloval před vápnem. Míč si postavil náš bývalý hráč Starline a střelou doprostřed vyprášil Hašanovi rukavice... Bohužel rukavice zklamali a míč se ocitnul za brankovou čarou a s konečným hvizdem rázem končil 1. poločas. Do druhého poločasu se postavil do branky Havrda, Hašana jsme vysunuli na hrot z čehož vyplynula i naše převaha ve druhém poločase. Ten dokázal na zádech podržet míč a připravovat si šance, ale střely nenašly správný cíl. V 57. minutě domácí vyrazili do rychlého brejku po pravé straně a naservírovaný míč na malé vápno už byl snadnou kořistí pro domácího hráče, který nepovedenou střelou prostřelil Havrdy 2:1. To pro nás bylo zklamáním, kdy jsme po dobrém začátku inkasovali. V posledních 15 minutách jsme si vytvořili mírný tlak, který vedl k několika šancím. Nejprve z velkého vápna se k hlavičce dostal střídající Erky, ale těsně minul branku. Následně dostal do vápna míč Chvátík, který slyšel "nahraj mi", což udělal, ale domácí podvodník ho nachytal. Asi o minutu později zblokoval Erky odkop domácích, který se odrazil k domácímu obránci, Hašan svedl souboj s domácím obráncem, kterému vypíchl míč Erky, udělal kliku poslednímu obránci, míč mu ale utekl a v poloskluzu trefil pouze vybíhajícího brankáře. Obrovská škoda jasné šance. V další šanci se po dlouhém autu ocitl Hašan, ale jeho střela mířila vedle. V samém závěru nás hosté potrestali schovanou střelou v chumlu a bylo po zápase. Pár minut před koncem se ještě zranil Kuba, jež si pravděpodobně natáhl postranní vazy v koleni, což je další kaňkou tohoto smolného zápasu, kdy jsme si za předvedený výkon v druhé půlce bod zasloužili, ale odjíždíme se vztyčenou hlavou bez bodu. Po podzimní části jsme se umístili na 4. místě, což je zklamání, neboť některé podzimní ztráty byly zbytečné, ale vyrovnaná tabulka ukazuje, že fotbal v naší čtverce se oproti rokům minulým daleko vyrovnal. V jarní části se pokusíme zlepšit naše výkony a potrápit týmy, které skončily v tabulce před námi.

Zároveň bych rád všem poděkoval za přístup a odvedené výkony v podzimní části. Sice náš tým trápila během podzimu velká marodka a ve většině zápasů přišla řada omluvenek, ale v každém zápase jsme  se sešli alespoň ve 13ti hráčích, což ukazuje dostatečně široký kádr a vzájemnou výpomoc od kluků z Áčka, která by měla i v dalších letech jednoznačně pokračovat.