Sestava:                                                        Janderka Marek

Střídání: 80. min Obrlík Michal za Chalaně, 90. min Hrubý František za Jandy,

90.+1. min Štolpa Jakub za Sobotky J.

Lavička: Adamík Lukáš

Branky: 49. min Jan Jursa 0-1, 70. min Ondráček 1-1, 86. min Jakub Sobotka 1-2

Střely na branku: 3 - 10  (1-2)  střely vedle: 1 - 7  (0-3)   rohy: 1 - 3  (0-2)

Komentář: V sobotu po obědě jsme zajížděli do Kounic k zápasu s místním áčkem. Poprvé v sezoně jsme byli kompletní, pokud tedy nepočítám rekonvalescenta Dina a Vojty, jenž se snad připojí během zimní přestávky. Od úvodu jsme chtěli odčinit poslední domácí prohru a již na konci 1. minuty měl na kopačce gól Sobič, jenže jeho chvíle ještě nepřišla. Nadále jsme měli převahu, ikdyž jsme hráli proti větru, který zde jako vždy nezapomněl foukat. Domácí se spoléhali na nakopávané míče na Gruny, což jsme předpokládali a celkem spolehlivě bránili. Domácí za půlku po větru měli pouze 1 nepříliš nebezpečnou střelu na branku a žádnou vedle. My jsme si dokázali šance připravit, ale buď zakročila obrana nebo jsme pálili vedle. Největší šanci po akci Křováka zazdil hlavou z malého vápna Kamča, když jeho koník olízl břevno z vrchní strany. Mnoho našich akcí zastavil také praporek pomezního. Jen Křov byl snad 6x v ofsidu. Vícekrát za půlku může byt v ofsidu snad už jen španěl Morata. Nutno podotknout, že většinou jsme ho vystavili do tohoto postavení my o chvilku pozdější příhrou. Půle tak skončila bezgólovou plichtou. Také do 2. půle jsme vstoupili aktivně a brzy jsme se dočkali gólové odměny. Martin hodil dlouhý aut, Kamča o propadlý míč zabojoval, posunul zpět na malé vápno Sobičovi, ten místo střely poslal příhru doleva, kde Jersy chladnokrevně uklidil míč do sítě. Domácí začali přeskupovat řady a posílali stále více míčů do našeho vápna, my hrozili z brejků, ale dlouho ani jedna snaha k brance nevedla. Až v 70. minutě poslal prudký spíše střelecký pokus do vápna levý bek, míč proletěl do malého vápna, kde ho ranou uklidil pod břevno Ondráček. Znovu jsme si poté začali vytvářet převahu, ale šance jsme neproměňovali. Utkání spělo k plichtě, když přišel v 86. minutě faul domácích ve středovém kruhu, míč poslal do vápna Kohút, nejvýše na něj vyskočil Sobič, naštěstí jej trefil ramenem, trefit ho hlavou, ještě teď ho hledáme u Čermákovic, míč udělal oblouk a zatřepotal se v síti. Obrovská euforie a úleva. Kuba se začíná konečně prosazovat, třeba se jednou trefí i dříve než v závěru, kdyby snad ne, budeme rádi i za takovéto rozhodující trefy v závěrech zápasů. Závěr již jsme si pohlídali a mohli také navýšit, ale i takto to stačilo a mohli jsme se jít radovat před náš neúnavný fanclub. Tyto 3 body byly nejlepším dárkem pro narozeniny slavícího Jirku Slepičku. Rychle jsme dojeli pod rakšickou pergolu a oslava narozenin mohla propuknout naplno a slavit, to my umíme asi ještě líp než fotbal. Zpět k fotbalu. V závěrečném kole podzimu přivítáme na svém trávníku v souboji o půlmistra v sobotu 4.11. ve 14:00 vedoucí tým přeboru Blížkovice.