Sestava:                                 Martínek Tomáš (46. min Havlíček Jan)

Štolpa Jakub      Janda Martin      Štolpa Martin      Adamík Lukáš

Hašek Luboš               Halva Tomáš

Střídající hokejově: Lang Petr (A), Horák Bohuslav, Obrlík Michal,

Erkol David (ŽK 34´ na lavičce), Súkeník Jan.

Branky: 15. min Lyczak 0-1, 30. min Michal Obrlík 1-1, 44. min Tomáš Halva (PK) 2-1,

56. min Luboš Hašek 3-1, 65. min Luboš Hašek 4-1, 67. min Lukáš Adamík 5-1,

77. min David Erkol 6-1, 86. min David Erkol (PK) 7-1, 88. min Luboš Hašek 8-1.

Erkyho komentář: V posledním domácím podzimním zápase jsme hostili soupeře z Loděnic. Z áčka jsme tentokrát mohli počítat s Martinem, Kocim a Pidem. Hostujících se sjelo pouze 11, takže o roli favorita mělo být již před začátkem rozhodnuto. Úvod utkání nám ale ukázal, že to jen tak jednoduchý zápas nebude. Soupeř hrál velmi aktivně a nedovoloval nám moc prostoru. Naše hra byla ospalá a když už jsme si dokázali 3 krát po sobě přihrát lacině jsme ztratili míč nebo si dali nepřesnou přihrávku. Po zásluze jsme po našich chybách a nedůrazu byli potrestáni schovanou střelou ve vápně, kdy s tím Buchťák nic moc dělat nemohll. Ani tato facka nás neprobudila a dále jsme kupili chyby, což soupeři vyhovovalo. Do našich akcí se dostal dvakrát Halvik, ale ten po vypuzování krtka ze hřiště, ostřeloval veverky v pralese. Do podobné šance na hranici vápna se dostal i Hašan a jako správný kamarád pomohl taktéž s ostřelováním. Po půl hodině hry jsme rozehráli roh na krátko a centrostřelou Obrc překvapil domácího síťkaře. To nám dodalo sebevědomí, ale stále nám vázla kombinace, která nám ale už před poločasem vyšla, kdy se do šance dostal Kuba, gološ promáchl, ale ještě stihl Kuby zfaulovat a desítka byla na světě. Tu s přehledem proměnil Halvik a dodal nám hubené poločasové vedení. Do druhého poločasu už soupeř nastoupil z jistých důvodů pouze v 10ti a naše převaha byla znát. Hned v úvodu se do velké šance dostal Hašan, který byl nejspíše omámen šípem solidarity a nečekaně naservíroval míč před prázdnou Halvikovi, který to nečekal a míč se dokutálel za postranní čáru. V další pěkné akci vybídl Martin mezi stopery Bobina, který udělal kličku obránci a ještě připíchl Hašanovi a ten už měl jednoduchou práci 3:1. O pár minut později trefil šíp i Halvika, který v jasné střelecké pozici vracel míč Hašanovi, ten si zkušeně nastřelil míč od tyčky do vany a poté pod padajícím brankářem navýšil naše vedení. Ihned vzápětí dostal pěkný míč za obranu Spejsik a špičkou před vyběhnutým brankářem poslal míč do branky 5:1. To už v tu chvíli byl na hřišti uzdravený Erky. V 77. minutě dostal míč na soupeřově půlce Halvik, který poslal na Erkyho přihrávku mezi stopery, který z hranice vápna poslal míč podél vybíhajícího brankáře 6:1. O pár minut později se po levé straně prosmýkl Piďa, který už na hranici penalty chtěl zakončovat, ale byl faulován a druhá penalta byla na světě. Tu si vzal Erky a razantní střelou nedal brankáři šanci i přesto, že si na ní sáhnul. 2 minuty před koncem křižnou střelou dovršil Hašan hattrick a uzavřel tak konečné skóre 8:1. Nutno podotknout, že soupeř zlobil zejména v první půlce, ale takový výsledek je pro ně možná ponaučení, že ve fotbale se zkrátka některé věci nedělají obzvlášť, když mezi sebou soupeří už nějakých pár let a všichni se mezi sebou od vidění známe.

Příští týden zakončíme podzimní část sezony na půdě Olbramovic, se kterými svedeme boj o 2. místo tabulky. Výkop utkání je v neděli v 10:15