Sestava:                                                               Janderka Marek

Obrlík Michal    Machotka Petr    Kocanda Jan    Janda Martin    Lang Petr

Sobotka Michal             Sobotka Jakub

Střídání: 46. min Jursa Jan za Hrubého, 46. min Štolpa Jakub za Langa, 71. min Halva Tomáš za Kocandy

Branky: 3. min Hél L. 0-1, 10. min Treger 0-2, 65. min Treger 0-3,

72. min Petr Machotka 1-3, 76. min Navrátil 1-4, 84. min Treger 1-5,

89. min Michal Obrlík 2-5

V 69. min neproměnil Petr Machotka PK

Střely na branku: 14 - 14  (11-6)  Střely vedle: 5 - 4  (3-2)   Rohy: 5 - 0  (4-0)

Komentář: Dnešní koment se mi nepíše lehce. Před zápasem jsme počítali ztráty, pracovně byli mimo Martin a Spejs, na smutné rodinné akci Kamča, na veselé naopak Jersy, který dorazil alespoň na 2. půlku. Paradoxně v neděli by byli všichni 4, možná je čas se nad termíny řádně zamyslet. Do zápasu jsme vstoupili hodně špatně a již po 3 minutách po chybě v obraně prohrávali. A za pár minut bylo ještě hůř, v 10. minutě po další chybě v obranné hře 0-2. Od tohoto okamžiku začali hosté kouskovat hru i za cenu faulů, také polehávali po hřišti. Při jednom z ošetřování jsme přeskládali sestavu a postupně jsme převzali iniciativu, chyby jsme však dělali dál, na to hosté čekali a vyráželi do rychlých kontrů. Ne že bychom neměli šance, ale buď jsme trefovali brankáře nebo brankovou konstrukci a to hned 4x břevno, také hosté po jednom z brejků nastřelili břevno. Na pauzu se tak odcházelo za stavu 0-2. Snažili jsme se oživit hru, proto jsme střídali hned 2x. Hosté zalezli do hlubokého bloku,čekali na chyby se snahou o jejich trestání ze smrtelných výpadů, několik jich neproměnili, ale v 65. min už se prosadit z jednohio z nich Treger. Za 4 minuty nám svitla naděje, Kuba prostrčil na Křova, ten byl faulován ve vápně, ale penaltu poslal Kohút metr nad břevno. Za 3 minuty jsme se konečně radovali z branky, to Kohút tentokrát vystřelil z pravého rohu vápna a trefil levou šibenici. Jenže vzápětí potrestal další chybu Navrátil a bylo to znovu o 3 branky. Našim akcím chyběla rychlost, často i nápad nebo lepší přihrávka. Místo roztažení obraného bloku jsme se tlačili stále přehuštěným středem. Razítko na naši 1. prohru v tomto roce v mistráku dal svým 3. gólem v 84. min Treger opět z brejku. Kosmetickou úpravu skóre pak dal po srážce brankáře a obránce hostů svým 1. gólem v mistrácích za Áčko Obrc, kdy uklidil míč do opuštěné branky. Jak se říká vybrali jsme si „Zápas blbec“, kdy nám nevyšlo skoro nic a chyb jsme udělali za tento zápas víc než v celé sezoně, chyběl nám drajv, který nás obvykle zdobí. Také fanclub nás nedokázal vyburcovat a tentokrát bylo slyšet více děvčata na lavičce vedle tribuny, při slovních soubojích s upištěnou fanynkou hostů. Doufejme, že v příštím kole v Horních Kounicích v sobotu ve 14:.00 budeme hrát v lepší formě a vrátíme se na vítěznou vlnu. Přijeďte nás prosím podpořit.