Sestava:                                                      Janderka Marek

Janda Martin    Machotka Petr (69´ŽK)   Kocanda Jan    Štolpa Martin    Hrubý František

Sobotka Michal            Hašek Luboš

Střídání: 74. min Obrlík Michal za Hrubého, 81. min Erkol David za Haška, 89. min Adamík Lukáš za Jandy.

Lavička: Havlíček Jan

Branky: 56. min Luboš Hašek (as. Machotka) 1-0, 88. min Michal Sobotka (as. Machotka) 2-0

Střely na branku: 4-4 (1-1), střely vedle: 8-6 (3-4), rohy: 0-5  (0-4)

Komentář: V dalším domácím mistráku jsme přivítali poslední tým tabulky z Vrbovce. Před zápasem jsme počítali ztráty, k dlouhodobě zraněným přibyli další, když pro nemoc chyběl Vojta, Dejv pomáhal a chránil, a Kamča trávil velikonoce v Itálii. Mnoho možností jak namíchat základ jsme neměli, povolán byl Zlatan, což se ukázalo, spolu s návratem Kohúta, býti velmi důležitým. Výborným výkonem na pravém stoperu se předvedl benjamínek týmu a zimní posila Kuba, nejmladší z klanu Čočků, který tak dal vzpomenout na dědu a tátu, kteří kdysi také váleli za náš tým a v zápase ho důkladně pozorovali a podporovali. Zápas byl od začátku vyrovnaný, rozdíl v tabulce nebyl vůbec znát. Také se od začátku vcelku jiskřilo od kopaček obou týmů, čemuž přispěl dost vcelku volný metr od sudího Bartoně. Za poločas se toho před brankami příliš neudálo, byl to spíše boj mezi šestnáctkami, přesto jsme mohli krátce před pauzou jít do vedení, ale Kohút po milimetrovém pasu Jersyho, branku v tutovce přestřelil. Ani hosté ze svých náznaků branku nevstřelili. Ve druhé půlce byl obraz hry podobný, tvrdý boj mezi vápny. Rozhodující moment zápasu přišel v 56. minutě. Kohút poslal dlouhý aut do malého vápna, kde Křov dobře odclonil obránce a Zlatan „slunce naše jasné“ z voleje propálil brankáře. V závěru pak přidal 2 naši branku Křov, když z těsné pozice zavánějící ofsajdem (což původně praporečník signalizoval a poté odvolal), prostřelil brankáře. V několika minutovém nastavení, neproměnili tutovku, díky skvělému zákroku Díry, hosté. Ubojované vítězství je pro nás hodně důležité a po nečekaných vysokých prohrách Práčí a Blížkovic nás posunulo do čela tabulky okresu. Děkujeme za podporu všem příznivcům v čele s neúnavným kotlem malých fans, snad také fanoušky v příštích zápasech potěšíme lepšími vykony. Nyní nás čeká série 3 venkovních utkání, začínáme v sobotu 6.dubna v 16:30 v Prosiměřicích, přijeďte nás i na venkovní stadiony podpořit. Děkujeme!